XR Brands

XR Brands er en amerikansk producent bag et stort katalog af fetish- og voksenprodukter, og udvalget hos BDSMKing afspejler den bredde. Her finder du bondagesæt i læder til sengen, aflåselige hovedseler og mundkurve, udstyr til pony play, ridebænke, analtræningssæt, fantasy-dildoer, strap-ons og strokers.

Alle Anallegetøj · Buttplugs og dilatorer (87) Fantasy-, glas- og ståldildoer (40) Strap-ons (33) Bondage og fiksering · Håndjern og manchetter (30) Til ham · Masturbatorer (30) Anallegetøj · Analkugler og vibratorer (25) Dobbelt- og XXL-dildoer (23) Kyskhed (22) Til ham · Penis sleeves og forlængere (22) Møbler og maskiner · Bondagemøbler (21) Møbler og maskiner · Sexmaskiner (21) Klassiske og realistiske vibratorer (20) Brystvorter og CBT · Sugere og pumper (19) Mundkneble, bind for øjnene og masker · Hætter og masker (18) Mundkneble, bind for øjnene og masker · Gags og mundkneble (17) Glidecreme og pleje · Hygiejne og intimskyllere (17) Brystvorter og CBT · Brystvorteklemmer (16) Til ham · Penisringe (15) Realistiske dildoer (15) Anallegetøj · Prostatastimulatorer (14) Brystvorter og CBT · Ballstretchers (13) Vibratorer · Bullets, æg og geishakugler (13) Halsbånd og pet play · Halsbånd og snore (13) Sanselege og elektrostimulation · Wax play (12) Spil og gadgets · Pride (11) Spil og gadgets · Gadgets og gaver (10) Glidecreme (10) Brystvorter og CBT · Cock & ball-legetøj (9) Glidecreme og pleje · Rengøring af sexlegetøj (9) Lufttryks- og klitorisvibratorer (8) Fetishtøj · Harness og seletøj (8) Lingeri · Kostumer og rollespil (8) Halsbånd og pet play · Puppy og pet play (8) Spanking og impact play · Piske, ridepiske og spanskrør (7) Sanselege og elektrostimulation · Elektroder og tilbehør (6) Møbler og maskiner · Slings og gynger (6) Brystvorter og CBT · Dilatorer (6) Bondage og fiksering · Bondagesæt (5) Til ham · Sexdukker (5) Bondage og fiksering · Spreader bars (5) Wand-vibratorer (5) Sanselege og elektrostimulation · Wartenberghjul og sansning (4) Sanselege og elektrostimulation · Elektrostimulatorer (3) Spanking og impact play · Floggers (3) Spanking og impact play · Paddles (3) Bind for øjnene (2) G-punktsvibratorer (2) Rabbit-vibratorer (2) Bondage og fiksering · Reb & bondagetape (2) Glidecreme og pleje · Stimulerende og erektion (1)
704 produkter
Udsolgt XR Brands Flamingo Strap-On Harness Lav Pasform, Pink

XR Brands Flamingo Strap-On Harness Lav Pasform, Pink

€ 71,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Revolver uden stropper - Curved G-Spot Dildo

XR Brands Revolver uden stropper - Curved G-Spot Dildo

€ 49,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Stinger, lang alienhalsdildo

XR Brands Stinger, lang alienhalsdildo

€ 58,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Ball Stack ballstretcher tunnel struktureret

XR Brands Ball Stack ballstretcher tunnel struktureret

€ 16,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Creature Cum Lugtløs Rollespil 473ml

XR Brands Creature Cum Lugtløs Rollespil 473ml

€ 43,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Primal piggede kloverklemmer, gummitips

XR Brands Primal piggede kloverklemmer, gummitips

€ 34,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Analkonkre Træner med Tre Plugs, Stål

XR Brands Analkonkre Træner med Tre Plugs, Stål

€ 102,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands ferskenfarvet bondage-bjørn med kædelynske

XR Brands ferskenfarvet bondage-bjørn med kædelynske

€ 35,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Bang Bullet Vibrator med Fjernbetjening

XR Brands Bang Bullet Vibrator med Fjernbetjening

€ 35,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Bound Goddess Sorte Pillar Stearinlys

XR Brands Bound Goddess Sorte Pillar Stearinlys

€ 40,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Bind for øjnene læder med regulerbar ball gag sele

XR Brands Bind for øjnene læder med regulerbar ball gag sele

€ 48,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Dual Sensation Harness med penisring og buttplug

XR Brands Dual Sensation Harness med penisring og buttplug

€ 80,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Analskyller sæt med tre udskiftelige dyser

XR Brands Analskyller sæt med tre udskiftelige dyser

€ 43,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Electro Shank elektrostatisk shock-enhed

XR Brands Electro Shank elektrostatisk shock-enhed

€ 40,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Fuk Tool penisforlænger med integreret ballstretcher

XR Brands Fuk Tool penisforlænger med integreret ballstretcher

€ 35,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands dybt halskneble med aftagelige remme

XR Brands dybt halskneble med aftagelige remme

€ 36,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Lavement Pumpe Lukket System

XR Brands Lavement Pumpe Lukket System

€ 26,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands vægtede analkugler stål kerne

XR Brands vægtede analkugler stål kerne

€ 100,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Queening Chair facesitting møbel

XR Brands Queening Chair facesitting møbel

€ 637,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Rainbow Prism Heart Jeweled Buttplug Small

XR Brands Rainbow Prism Heart Jeweled Buttplug Small

€ 23,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Gape Glory Hul Plug, Stor

XR Brands Gape Glory Hul Plug, Stor

€ 34,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Pink Gem Metalplugg, Lille

XR Brands Pink Gem Metalplugg, Lille

€ 22,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Ring Master stakbar ballstretcher sæt

XR Brands Ring Master stakbar ballstretcher sæt

€ 30,95 inkl. moms
Udsolgt XR Brands Lavement Sprøjte Stor Kapacitet

XR Brands Lavement Sprøjte Stor Kapacitet

€ 24,95 inkl. moms

Om XR Brands

Det er et naturligt valg for erfarne, der leder efter specialudstyr eller markante statement-stykker, mens træningssættene med gradvise størrelser giver nybegyndere en struktureret måde at udvikle sig på. Materialerne spænder fra læder og stål til kropssikker silikone, så læs hver produktside for at matche materialet med den rette glidecreme og rengøringsrutine.
Vi bruger cookies til statistik og til at måle vores annoncer. Du bestemmer. Dette er en 18+ hjemmeside: ved at fortsætte bekræfter du, at du er voksen. Mere om cookies